Zastępstwa w dniu 08.02.2019 piątek
Jacek Adamczak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 5 d - Wychowanie fizyczne, sg. Joanna Wrześniewska    
2 4 a - Wychowanie fizyczne, sg Magdalena Rudnicka    
4 4 a - Wychowanie fizyczne, sg Jolanta Willner    
6 4 d - Wychowanie fizyczne, sg. Karolina Jurczuk    
7 6 s(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   zwolni p. Adamczak  
8 6 s(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   zwolni p. Adamczak  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 BL0 Joanna Wrześniewska    
2 BL1 Joanna Wrześniewska    
3 BG1. Grażyna Koniarska    
6 BP1 Monika Najda    
         
Anita Jeniec
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 6 s - Wychowanie fizyczne, sg Beata Polewka    
2 6 a(2) - Wychowanie fizyczne, sg. Beata Polewka    
3 5 b - Uczniowie przychodzą później      
4 3 b - Wychowanie fizyczne, sg. Katarzyna Kościelniak    
5 6 a(1) - Wychowanie fizyczne, sg. Beata Polewka za nieobecny oddział  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 BG0 Beata Polewka    
3 BP0 Błażej Kozok    
4 BG1. Agnieszka Kucharska    
         
Marzena Michaliszyn
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 8 b - Język polski, 10 Błażej Kozok za ostatnią lekcję  
3 6 s - Język polski, 10 Grażyna Kozub za nieobecny oddział  
4 6 s - Język polski, 10 Agnieszka Kucharska za nieobecny oddział  
5 5 b - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
6 5 a - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 BG1 Joanna Noras    
4 BL2 Sandra Caban    
5 BG1 Małgorzata Głowala    
         
Maria Orłowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 4 c - Matematyka, 22 Joanna Noras    
2 7 a - Matematyka, 22 Mariola Polok za nieobecny oddział  
3 4 d - Matematyka, 22 Jolanta Cyboń - Turowska    
4 5 a - Okienko dla uczniów      
5 5 d - Matematyka, 22 Karolina Jurczuk    
7 5 b - Okienko dla uczniów      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 BP1 Jolanta Cyboń - Turowska    
4 BP1 Mariola Polok    
7 BG1 Katarzyna Kościelniak    
         
Beata Piotrowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 4 c - Muzyka, 9 Joanna Wrześniewska    
3 5 c - Plastyka, 9 Błażej Kozok    
4 7 a - Plastyka, 9 Beata Polewka    
5 6 s - Plastyka, 9 Małgorzata Głowala    
6 6 b - Muzyka, 9 Grażyna Kozub za nieobecny oddział  
7 4 b - Muzyka, 9 Katarzyna Kościelniak    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 BG1 Beata Polewka    
6 BG1 Joanna Bilińska    
7 BG0 Grażyna Kozub    
         
Katarzyna Płaza
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 4 c - Przyroda, 27 Karolina Jurczuk    
4 8 a - Chemia, 20 Sandra Caban    
5 4 b - Przyroda, 7 Sandra Caban    
6 8 b - Chemia, 20 Joanna Noras    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
4 BG0 Jolanta Willner    
5 BL1 Sandra Caban    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN